Oferta

Oferujemy produkcję wysokiej jakości części silników lotniczych z materiałów trudno obrabialnych wraz ze wszystkimi wymaganymi procesami specjalnymi.

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie produkcji detali z różnorodnych materiałów lotniczych: stali nierdzewnej, stopów niklu, stopów aluminium, stopów magnezu, stopów tytanu. Wśród detali przez nas produkowanych są głównie obudowy, korpusy, kadłuby, rotory, pierścienie i kołnierze cienkościenne, tarcze i osłony, tuleje i wały, uszczelnienia i elementy wtryskujące.

Poza branża lotniczą działamy również w branży militarnej, uszczelnień mechanicznych, naftowo gazowej i kolejowej. Dla swoich klientów świadczymy kompleksową ofertę wraz z procesami specjalnymi takimi jak np. obróbka cieplna, powłoki, kontrola czystości, plazmowanie, EDM, itd.

Nasze możliwości wynikają z wieloletniej praktyki na rynku obróbki mechanicznej popartej doświadczeniem naszych pracowników, posiadanego nowoczesnego i umiejętnie dobranego parku maszynowego, organizacji produkcyjno-technologicznej oraz własnej linii FPI. Ponadto w grupie firm posiadamy akredytowane laboratorium badawcze.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. Na prezentację naszych możliwości które ze względu na charakter prowadzonych kontraktów nie mogą być prezentowane na tej stronie.