Kariera

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą.Naszą największą wartością są nasi pracownicy, dlatego wspieramy ich rozwój i zaangażowanie.

Dołącz do nas!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników, którzy wzbogacą nasz zespół swoją wiedzą i doświadczeniem. Dołącz do naszego zespołu wysyłając swoje CV na adres info@aviomechanika.pl wraz z załączeniem i podpisaniem następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez AVIOMECHANIKA Sp. z.o.o. , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres trwania tej rekrutacji.

Jeżeli chciałby Pan/Pani, abyśmy przetwarzali Pana/Pani dane w przyszłości, to prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AVIOMECHANIKA Sp. z o.o przez okres 1 roku od wyrażenia niniejszej zgody.

BRAK AKTUALNYCH OFERT PRACY